#36: Klára Rott o přírodní kosmetice

Přestože se to na první pohled nemusí zdát, začít si vyrábět a prodávat opravdu kvalitní a funkční přírodní kosmetiku, je pěkný oříšek. Kláře Rott se to podařilo a nyní nabízí jednu z nejkvalitnějších značek přírodní kosmetiky na našem trhu. O její cestě, ale také o tom, jak správně vybrat přírodní kosmetiku, na co si při jejím výběru dát pozor, co by měla a neměla obsahovat, a jak může být označení bio zavádějící, jsme si povídaly v dalším podcastu na téma přírodní kosmetika.

POZOR SOUTĚŽ!
Tentokrát kromě nových informací a inspirace můžete získat i něco navíc. Klára nám do soutěže věnovala luxusní dárkovou krabici Klara Rott pro problematickou plet v hodnotě 6490 korun! Uvnitř najdete mycí olej, patentované dvousložkové koncentrované sérum, vyrovnávací bylinné tonikum a vyživující masku na rty.

Pravidla soutěže jsou jednoduchá. Stačí pod toto video napsat, jaká informace v podcastu vás nejvíce zaujala. Soutěž trvá do neděle 22.11.2020. Poté vylosujeme jednoho vítěze, který získá dárkové balení Klara Rott.

 

🎧  | SLEDUJTE CUKRFREE
https://cukrfree.cz
https://program.cukrfree.cz
https://cukrfreeshop.cz

https://www.instagram.com/cukrfree.cz
https://www.facebook.com/cukrfree.cz

https://www.instagram.com/cukrfreerecepty
https://www.facebook.com/cukrfreerecepty

 

 

Cukrfree Podcast
Cukrfree Podcast
#36: Klára Rott o přírodní kosmetice
Loading
/